O pracowni

W dzisiejszych czasach trudno o ubrania dobrej jakości, a tym bardziej o takie, które by doskonale pasowały do naszej sylwetki. Najwyższym wymaganiom może sprostać jedynie krawiectwo miarowe.

Swoją pracownię stworzyłem z potrzeby świadczenia usług na najwyższym poziomie i z szacunku do tradycyjnego rzemiosła. Znam je od podszewki – pracę w tym zawodzie zacząłem mając 16 lat, a obecnie posiadam tytuł Mistrza Krawieckiego.

Wiem, że każdego należy traktować w sposób indywidualny. Mamy różne upodobania i potrzeby. Krawiectwo miarowe pozwala zaproponować styl najbardziej odpowiadający cechom charakteru oraz pełnionej funkcji.

Nie moda, ale styl – w swojej prostocie i starannie dopracowanych detalach – jest uosobieniem prawdziwej elegancji. To on wyróżnia nas w tłumie i dodaje pewności siebie. Trzeba jednak ten styl znaleźć.

Szycie na miarę wymaga współpracy dwóch stron. Moim celem jest rozpoznanie potrzeb Klienta i zaproponowanie konkretnych rozwiązań. To wymaga rozmowy i namysłu, a także przymiarek. Ostateczny efekt z pewnością jest tego wart.

Do usług,