O pracowni

Dzisiejsze czasy konsumpcjonizmu zdają się lekceważyć wymagania Klienta odnośnie ogólnie pojętej jakości. Swoją pracownię stworzyłem z potrzeby świadczenia usług na najwyższym poziomie, z szacunku do tradycji oraz będąc przekonanym, że każdego Klienta należy taktować w sposób indywidualny.

Sprostać temu może jedynie najbardziej tradycyjny i wymagający rodzaj krawiectwa, jakim jest szycie miarowe, czyli bespoke. Tylko krawiectwo bespoke pozwala rozpoznać rękę mistrza i zaproponować styl najbardziej odpowiadający cechom charakteru oraz pełnionej funkcji. Nie moda, ale styl - w swej prostocie i starannie dopracowanych detalach - jest uosobieniem prawdziwej elegancji, wyróżnia człowieka w tłumie i podkreśla pewność siebie.

Ten najbardziej wyrafinowany rodzaj krawiectwa wymaga ścisłej współpracy między krawcem, a Klientem. Budowa ciała, estetyczne upodobania oraz wizja siebie są podstawą do rozpoczęcia wnikliwej pracy nad stworzeniem najbardziej indywidualnego z ubiorów. Efekt wart jest naszego wzajemnego zaangażowania. Nowe standardy, jakie od lat ustanawiają moi klienci, są dla mnie wyzwaniem i motywacją do stałego rozwoju jako rzemieślnika i estety.

Na koniec chciałbym dodać, że wszystkie wzory ubrań oraz akcesoria zostały stworzone przeze mnie bądź dostępne są w mojej pracowni. To kolejny powód, aby ją jak najszybciej odwiedzić.

Do usług,