Krawiectwo Damskie

Proces tworzenia elementów garderoby damskiej metodą bespoke opiera się na tych samych zasadach, które obowiązują w krawiectwie męskim. Szczegółowość miar oraz szycie niemal w całości ręczne pozwalają stworzyć ubiór całkowicie zindywidualizowany i niepowtarzalny.

Piękno kobiety zasługuje na najwyższą uwagę, a metoda bespoke to jedyny sposób, by nadać mu odpowiednią oprawę. Szyjąc na miarę, mogę w pełni wykorzystać potencjał krawiectwa i sprostać wysokim wymaganiom Klientek.

Nadrzędnym celem jest uwydatnienie atutów sylwetki i umiejętne ukrycie niedoskonałości. By osiągnąć właściwy efekt, starannie dobieram fason, deseń, kolorystykę i cięcia oraz materiały. Kieruję się w tym swoją wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz oczywiście upodobaniami Klientki.

W mojej pracowni powstaje odzież na każdą okazję: garnitury, marynarki biznesowe i sportowe, spodnie, spódnice, kamizelki, okrycia wierzchnie, sukienki, a także suknie wieczorowe i oczywiście szyte na miarę suknie ślubne. Projekty dostosowane są do okoliczności, w jakich ubranie ma być użytkowane.

Dumą zakładu są damskie garnitury na miarę. Takie zamówienia są pracochłonne, ale rezultat z pewnością wart jest oczekiwania. Nowoczesna kobieta w garniturze na miarę emanuje pięknem i pewnością siebie. Dzięki temu wywiera na otoczeniu pożądane wrażenie.