Krawiectwo Damskie

Proces tworzenia elementów garderoby damskiej metodą bespoke opiera się dokładnie na tych samych zasadach, które obowiązują w krawiectwie męskim. Mnogość i szczegółowość miar, zebranych podczas pierwszego spotkania oraz szycie niemal w całości ręczne, podnoszą usługę szycia miarowego do rangi luksusowej.

Piękno kobiety zasługuje na najlepsze traktowanie, a metoda bespoke to jedyny sposób, w jaki mogę w pełni wykorzystać potencjał krawiectwa i sprostać wysokim wymaganiom moich klientek.

Celem nadrzędnym jest uwydatnienie największych atutów indywidualnej sylwetki i umiejętne ukrycie niedoskonałości. O jakości efektu końcowego decyduje odpowiednio dobrany fason, deseń, kolorystyka i cięcia oraz jak zawsze jakość tkanin.W mojej pracowni powstaje odzież na każdą okazję: marynarki biznesowe i sportowe, garnitury, spodnie, spódnice, kamizelki, okrycia wierzchnie, sukienki, a także suknie wieczorowe i szyte na miarę suknie ślubne.

Piękno i pewność siebie, które emanują od nowoczesnej kobiety w garniturze skrojonym na miarę, powodują, że i w zdominowanym przez mężczyzn środowisku wymusza ona w równym stopniu szacunek i intrygujący dystans.