Krawiectwo Męskie

Szycie na miarę, czyli krawiectwo bespoke, daje całkowitą wolność kształtowania proporcji i stylu ubrania. Każdy wykrój, który tworzę na podstawie szczegółowo zebranych miar, to odrębna historia, opowiadana dla każdego na nowo. Hołduję tradycyjnym metodom, a te wymagają cierpliwości. Okres oczekiwania na odbiór gotowego ubrania trwa około 6 tygodni. W tym czasie wykrój jeszcze kilka razy zostanie skorygowany na kolejnych przymiarkach, aż osiągniemy idealne dopasowanie, harmonijnie współgrające z ciałem Klienta.

Krawiectwo bespoke jest dziełem rąk, bo ponad 70 % szwów powstaje z igłą w dłoni. Do kształtowania formy ubrania używam płócien krawieckich na bazie lnu i końskiej włosianki, które są ręcznie pikowane i dzięki którym konstrukcja jest sprężysta, przewiewna i trwała, zachowując fason na długie lata.

Szeroki wybór tkanin tylko z naturalnych włókien ukazuje pełną gamę barw, splotów, deseni i faktur, a ich włoskie i angielskie pochodzenie jest niezaprzeczalnie gwarancją jakości najwyższej. W mojej ofercie znajdziesz wszystkie elementy garderoby: garnitury (w tym smokingi), marynarki (biznesowe, wieczorowe, sportowe), kamizelki, spodnie, okrycia wierzchnie, a także koszule. Na miejscu dobierzesz także klasyczne obuwie robione na zamówienie oraz dodatki, wyselekcjonowane spośród najciekawszych manufaktur polskich i zagranicznych. Znajdują się wśród nich krawaty, muchy, poszetki, szale, szelki, broszki do butonierki, skarpety, kapelusze i inne.

Cena ubrania uzależniona jest od wielu czynników. Na wartość mojej usługi wpływ mają między innymi rodzaj konstrukcji, dobór tkaniny, dobór guzików (róg bawoli lub perła), haftowane wedle indywidualnych życzeń inicjały oraz pracochłonne wykończenia, takie jak ręcznie obszywane dziurki lub stębnowanie.

Szycie miarowe wskazuje drogę do odkrywania indywidualnego stylu. Choć oparte na wiekowych tradycjach, stale jednak podąża za duchem czasu i jest odpowiednie dla mężczyzny w każdy wieku.

W dzisiejszym świecie, który zasypał nas towarem tanim, szybkim i niskiej jakości, luksusowe krawiectwo miarowe powróciło do łask i stało się apoteozą ponadczasowej męskiej elegancji i dobrego stylu.