Krawiectwo Męskie

Szycie na miarę, czyli krawiectwo bespoke, daje całkowitą wolność kształtowania proporcji i stylu ubrania. Każdy wykrój, który tworzę na podstawie szczegółowo zebranych miar, to odrębna historia. Hołduję tradycyjnym metodom, a te wymagają cierpliwości. Okres oczekiwania na odbiór gotowego ubrania trwa około 6 tygodni. W tym czasie wykrój kilka razy zostanie skorygowany na kolejnych przymiarkach, aż osiągniemy idealne dopasowanie.

Krawiectwo bespoke jest dziełem rąk. Ponad 70% szwów powstaje z igłą w dłoni. Do kształtowania formy ubrania używam płócien krawieckich na bazie lnu i końskiej włosianki, które są ręcznie pikowane. Dzięki temu konstrukcja jest sprężysta, przewiewna i trwała. Efekt? Ubranie zachowa fason na długie lata.

W mojej pracowni znajdziesz szeroki wybór tkanin najwyższej klasy – włoskich i angielskich. Szukając odpowiedniej dla Ciebie, będziemy wybierać z pełnej gamy barw, splotów, deseni i faktur.

W mojej pracowni możesz zamówić wszystkie elementy garderoby: garnitury, w tym smokingi, marynarki, kamizelki, spodnie, okrycia wierzchnie i koszule. Na miejscu dobierzesz klasyczne obuwie robione na zamówienie oraz dodatki, wyselekcjonowane spośród najciekawszych manufaktur polskich i zagranicznych. U mnie nabędziesz także krawaty, muchy, poszetki, szale, szelki, broszki do butonierki, skarpety, kapelusze i inne akcesoria.

Cena ubrania uzależniona jest od wielu czynników. Na wartość mojej usługi wpływ mają między innymi rodzaj konstrukcji, dobór tkaniny oraz guzików (róg bawoli lub perła), haftowane wedle indywidualnych życzeń inicjały oraz pracochłonne wykończenia, takie jak ręcznie obszywane dziurki lub stębnowanie.

Szycie miarowe wskazuje drogę do odkrywania indywidualnego stylu. Choć oparte na wiekowych tradycjach, podąża z duchem czasu i jest odpowiednie dla mężczyzny w każdym wieku.