Moda Ślubna

Wyjątkową okazję potraktujmy w sposób wyjątkowy. Zanim złożysz przysięgę małżeńską, ja złożę Ci swoją – Twój garnitur będzie doskonały. Mnogość przymiarek i męskich o nim dyskusji na lata stworzy między wami sentymentalną więź, o którą jednak Twoja żona może być spokojna. Efekty zrekompensują czas i zaangażowanie, jakich wymaga krawiectwo miarowe.

Garniturowi ślubnemu poświęcam osobny rozdział, bo, choć jest on szyty tą samą tradycyjną metodą bespoke, to całokształt przygotowań wygląda inaczej. Ze względu na rangę wydarzenia proponuję klasyczny krój o uroczystym charakterze. W procesie projektowania biorę pod uwagę okoliczności ślubu i wesela, planowane dekoracje, a także odcień i styl sukni panny młodej. Znając wszystkie te szczegóły, mogę przygotować garnitur nie tylko najlepiej dopasowany do ciała, ale też odpowiadający konwencji wydarzenia.

Dzięki szczegółowym informacjom i dobrze zdjętym miarom, całą uwagę mogę w dalszej kolejności poświęcić detalom niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale kluczowym dla wizerunku. To w nich tkwi cała tajemnica. Płytka pacha znacznie poprawia komfort i nie krępuje ruchów w tańcu. Długość precyzyjnie skrojonych rękawów pozwala wystawać mankietom koszuli w każdej pozycji. Dokładnie wymierzona szerokość pleców zapewnia pożądaną linię barków. Marynarka gładko przylega do łuku pleców, a kołnierz odsłania równy pas kołnierzyka koszuli. Kamizelka podkreśla elegancję i wyjątkowość całego stroju, a jej fason dodatkowo koryguje sylwetkę. Zaś nogawki spodni mają taką długość, aby nie załamując się z tyłu, swobodnie leżały na bucie.

Do pracowni sprowadzam tylko najlepsze tkaniny od uznanych i cenionych na całym świecie producentów brytyjskich i włoskich. Sam zdecydujesz o wyborze koloru, splotu i desenia, jak również o oryginalnym wzorze podszewki.

Idealnym uzupełnieniem będzie formalna koszula na miarę. W pracowni dostępne jest też obuwie, robione na zamówienie, jak również dodatki – takie jak spinki do mankietu, szelki, skarpety, poszetki, krawaty i muchy. Z moją poradą stworzysz harmonijny zestaw na ten niezwykle ważny dzień.