Moda Ślubna

Wyjątkową okazję potraktujmy w sposób wyjątkowy. Zanim złożysz przysięgę małżeńską, ja złożę Ci swoją – Twój garnitur będzie doskonały. Mnogość przymiarek i męskich o nim dyskusji na lata stworzy między wami sentymentalną więź, o którą Twoja żona może być spokojna. Efekty zrekompensują czas i zaangażowanie, jakich wymaga krawiectwo miarowe.

Garniturowi ślubnemu poświęcam osobny rozdział, bo choć jest on szyty tą samą tradycyjną metodą bespoke, to całokształt przygotowań już od samego początku wygląda inaczej. Spośród różnych rodzajów garniturów (codzienne, biznesowe, wieczorowe), ze względu na podniosły charakter uroczystości ślubnej, proponuję krój najbardziej zbliżony do klasyki. W procesie projektowania biorę pod uwagę zamysł estetyczny całej uroczystości, planowane dekoracje, a także odcień i styl sukni panny młodej. Znając wszystkie te szczegóły, mogę zaproponować garnitur nie tylko najlepiej dopasowany do ciała, ale i najlepiej odpowiadający konwencji ślubu.

Dzięki szczegółowym informacjom i dobrze zdjętym miarom, całą uwagę mogę w dalszej kolejności poświęcić detalom niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale kluczowym dla wizerunku całej sylwetki. W owych detalach tkwi cała tajemnica. Płytka pacha znacznie poprawia komfort i nie krępuje ruchów w tańcu. Długość precyzyjnie skrojonych rękawów pozwala wystawać mankietom koszuli w każdej pozycji ciała. Odpowiednio wymierzona szerokość pleców na wysokości barków w połączeniu z długością ramion sprawiają, że wspomniane barki nie wystają poza pożądaną linię, nie powodując tym samym łamania się kuli rękawa. Materiał marynarki gładko przylega do łuku pleców, a kołnierz pokazuje równą linię białego kołnierzyka koszuli. Kamizelka podkreśla elegancję i wyjątkowość całego stroju, a jej fason dodatkowo koryguje sylwetkę. Zaś nogawki spodni mają taką długość, aby nie załamując się z tyłu, swobodnie leżały na bucie.

Do pracowni sprowadzam tylko najlepsze tkaniny od uznanych i cenionych na całym świecie producentów angielskich i włoskich i sam zdecydujesz o wyborze jej koloru, desenia i splotu, oryginalnym wzorze podszewki, a także o wyborze tkaniny koszulowej.

W pracowni dostępne jest też obuwie, robione na zamówienie oraz dodatki, takie jak guziki z bawolego rogu lub muszli małży perłowej, spinki do mankietu, szelki, skarpety, poszetki, czy krawaty lub muchy.