Dla pań

Pracownia specjalizuje się także w lekkim, eleganckim krawiectwie damskim. Szyjemy garsonki, żakiety, spodnie, spódnice, płaszcze oraz zamówienia nietypowe. Staranne wykończenie i doskonałe dopasowanie ubioru do figury to gwarancja nienagannego wyglądu.

Ubieranie się w odpowiedni sposób ma dziś fundamentalne znaczenie. To co nosimy na sobie wpływa na pierwsze wrażenie, jakie wywieramy podczas rozmowy, kiedy reprezentujemy swoją firmę u nowego klienta albo kiedy dokonujemy prezentacji. Należy zawsze ubierać się stosownie do pracy, jaką chcesz wykonywać i do Twoich celów zawodowych.

Klientom udzielam praktycznych rad i prostych wskazówek, które pomagają w skomplementowaniu odpowiedniej garderoby. Dzięki nim zyskują pewność siebie wynikającą z przekonania, że dobierają strój stosownie do okoliczności.

Ubieranie się z klasą oznacza wyraźny przekaz, doskonały krój, odpowiednie dodatki, schludność i zadbanie oraz pewność siebie. W niedopasowanym, noszonym z nieodpowiednimi dodatkami, nawet drogim kostiumie możesz wyglądać niekorzystnie.

Opracowanie strategii rozwoju Twojej kariery – a także Twojej garderoby- będzie mieć wpływ na komfort, wygodę i pewność, że będziesz się czuła dobrze w pracy, w podróży czy na ważnym spotkaniu.